Ücretsiz 1 Ay Full+Full Oyun Sunucusu Yarışması !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xERMANx

New member
Merhabalar,
Pvp-Keyfi Yönetimi olarak ilk Yarismamizi Sizlere Sunuyoruz.Tüm üyelerimizin katilmasi dilegiyle.

Yarismamizin temeli ;
* En çok konu açan üyemiz 1 ay boyunca ücretsiz full + full oyun sunucusu hakki kazanicaktir.

Yarışma kuralları ! ( Herkes Okumuş Sayılacaktır )

* Konular açılırken Copy+Paste (Kopyala+Yapıştır) şeklinde acılabilir ancak, konu içerisindeki süslemeler tamamen üyelere ait olmalıdır , renksiz ve süslemesiz konular sayılmayacaktır.
* Konu acılırken küfür argo v.s gibi içerikli konular katılımcıyı diskalifiye eder.
* Katilim sadece ve sadece Pvp-Keyfi üyeleri tarafindan yapilabilir.
* Yarismayi kazanan kisi belirli bir sebepten dolayi banlanirsa yarisma sifirlanir ve bastan baslatilir.

Yarışmada Geçerli Olan Forumlar ( Bölümler ) ! ( Herkes Okumuş Sayılacaktır )

* Pvp-Keyfi Paylaşım
* Genel Paylaşımlar
* Database Paylaşımları
* Client & Patch Paylaşımları
* Web Dosyları Paylaşımları

* Server Tanıtımı

KAZANAN 'harman1995' nickli üyemiz olmuştur.

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

KURULUM +FULL !

Kod:
[B][SIZE=3][COLOR=#A52A2A]KATILIMCILAR KONU ALTINDAN KATILICAKLARINI TEYİT ETMELERİ GEREKLİDİR.![/COLOR][/SIZE][/B]

KATILIMCI LİSTESİ :

* MyTh
* BySouL
* KonSantRee
* harman1995

harman1995

New member
Değerli forum admini sure zarfı nicin uzatılmıstır :( acıklama yaparmısınız lütfen :( 10.05.2014 kazanan kısı belli olucaktı :( paylasım bitis tarihini eskı tarihlerıne cekılmesını arz edidıyorum ve baslangıc tarıhı 10.05.2014 de baslıyacak olarak gozukuyor ama kayıt olma tarıhı ıle baslangıc tarıhı aynıydı dun yaptıgım konular bu nedenle gecersız sayılıcak gıbı gozukuyor bu duruma gore lütfen madur etmeyınız tarıhlerı eskı saatine alınmasını tekrardan arz edıyorum

DİPNOT:2 GÜN SONRA PAYLASIM EVENTININ BİTİSİ VE KAZANAN ACIKLANMASI GEREKIYOR

xERMANx

New member
Değerli forum admini sure zarfı nicin uzatılmıstır :( acıklama yaparmısınız lütfen :( 10.05.2014 kazanan kısı belli olucaktı :( paylasım bitis tarihini eskı tarihlerıne cekılmesını arz edidıyorum ve baslangıc tarıhı 10.05.2014 de baslıyacak olarak gozukuyor ama kayıt olma tarıhı ıle baslangıc tarıhı aynıydı dun yaptıgım konular bu nedenle gecersız sayılıcak gıbı gozukuyor bu duruma gore lütfen madur etmeyınız tarıhlerı eskı saatine alınmasını tekrardan arz edıyorum

DİPNOT:2 GÜN SONRA PAYLASIM EVENTININ BİTİSİ VE KAZANAN ACIKLANMASI GEREKIYOR
Gerekli bilgiler konuda verilmiştir yarısma başlamıstır lütfen güncel konuyu takip ediniz başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emek Server ExeMT2